Yaşam

Netflix duyurdu: Kübra’nın ikinci sezonu geliyor

Netflix, Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Taylan Biraderler imzalı Kübra dizisinin ikinci sezonunu duyurdu. Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği ve Afşin Kum’un aynı isimli romanından uyarlanan dizinin ikinci sezonu bu yıl haziran ayında yayınlanacak.

Kübra’nın kadrosunda Çağatay Ulusoy’un yanı sıra Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan, Meriç Rakalar, Deniz Işın, Onur Ünsal, Mehmet Çağrı Çıtanak ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimler yer alıyor.

KÜBRA’NIN İKİNCİ DÖNEMİNDE NELER OLACAK?

Kübra hakkındaki gerçeğin ortaya çıkmasını inancının yeni bir sınavı olarak gören Gökhan’ın asıl mücadelesi artık başlıyor. Onu ‘İlahi’ yapan sarsılmaz inancının kendisine verdiği güçle verdiği her kararın artık bir bedeli var; Yeni çıkmazlarda sadece düşman olarak gördüğü kişilerle değil, sevdikleriyle ve hatta kendisiyle de mücadele etmek zorunda kalacaktır. Peki Gökhan, Semavi olarak seçtiği yolda inancının gücüne sarılarak doğru yolu bulmayı hedeflerken, Kübra onun karanlıkları aydınlatmasına yardım edebilecek mi?

(HABER MERKEZİ)

senkayaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu